Vacatures

Met 14 winkels komen er genoeg kansen voorbij om bij ons te solliciteren. Veelal zoeken wij nieuwe gedreven parttime medewerkers, weekendhulpen of vakantiekrachten met passie voor de mode. Wij vinden kennis van dit vak belangrijk en bieden ons personeel daarom de mogelijkheid om deel te nemen aan verschillende cursussen. Recent hebben we deelgenomen aan een inspirerende cursus van Nelleke Mulder, een bekende naam in de mode wereld.

Staat de functie die jij ambieert hier niet, maar kunnen wij jou echt niet missen bij Jensen? Laat ons dat dan vooral weten via een open sollicitatie naar wanda@jensenfamilyshop.nl.

Onze vacatures

  • Dokkum: vrijdagavond, zaterdagen en vakanties (dokkum@jensenfamilyshop.nl)
  • Damwoude: zaterdagen en vakanties (damwoude@jensenfamilyshop.nl)
  • Stiens: 15 uur (stiens@jensenfamilyshop.nl)
  • Bolsward: 17 uur (bolsward@jensenfamilyshop.nl)
  • Burgum: 25 uur (burgum@jensenfamilyshop.nl)
  • Burgum: weekendhulp, 9,5 uur (burgum@jensenfamilyshop.nl)
  • Leeuwarden: weekendhulp, 9,5 uur (leeuwarden@jensenfamilyshop.nl)
  • Lemmer: 15 uur (lemmer@jensenfamilyshop.nl)

Wij zoeken:

Ben jij gek op mode, commercieel ingesteld en vind je het leuk om mensen te adviseren en te inspireren? Dan zijn wij op zoek naar jou! Als verkoopmedewerker bij Jensen Familyshop ben je een teamplayer, resultaatgericht en flexibel ingesteld. Je vindt het niet erg om op koopavond en in de weekenden te werken. Je bent een visitekaartje van de winkel met jouw gevoel voor mode. Je bent behulpzaam en vindt het elke keer weer een leuke uitdaging om de klant te helpen bij zijn of haar outfit. Samen met je collega’s zorg je elke dag weer voor een fijne sfeer in de winkel.

Wij bieden je:

Marktcomfort salaris;
Leerzame omgeving (cursussen);
Goede secundaire arbeidsvoorwaarden (personeelskorting)

Ben jij degene die wij zoeken? Mail dan je motivatiebrief, CV en foto het e-mailadres die staat geschreven bij de winkel.